Feed URL:

Fri, 20 Sep 2019 21:18:11 EDT
Smugi kondensacyjne mogą być w stanie płynnym (woda) lub zamarzsjàc w stanie stałym (kryształki lodu). W drugim przypadku trudniej się rozpraszają. Oczywiście ma na to wpłym np. wiatr. Każda teoria sposkowa by była prawdziwa potrzebuje DOWODÓW. W tym przypadku globwlnej n8by operacji nie ma nawet najmniejszych.

Fri, 20 Sep 2019 20:42:17 EDT
JURGIELTNICY POZNJAŃSCY Jurgieltnicy Poznańscy próbują zainstalować Stolicę Wczesnopiastowską w Gnieźnie Wielkopolskim, co jest Podcieraniem się Panem Oceanów POSEJDONEM, do czego daje im prawo zrobienie przez BERLIN z Satelitarnej Detekcji Złota, która jest ZBRODNIĄ PRZECIW LUDZKOŚCI, papieru toaletowego. Asz powiedział, że w Poznaniu grają Nie Niemcy, ale BERLIN, co uzupełniłem, że Berliński Komitet Redakcji i Cenzury Mediów Polskich. Chodzi o WYELIMINOWANIE Polski z Historii Powszechnej przez PRZENIESIENIE stolicy do Giecza-Bydlęcina, który był największym ośrodkiem handlu bydłem węgierskim i ukraińskim w Północnej Polsce a wołowina była strategicznym wiktuałem marynistycznym, bez którego Skandynawia obejść się nie mogła. Hodowla bydła MIĘSNEGO była zaś tam Nieopłacalna, tak jak w Moskwie. Dla Europy Północnej było to tak ważne jak import przez Gdańsk pszenicy ukraińskiej, ale to nie powód, aby przenosić stolicę Polski do GIECZA. Jest to powtórzenie TRYKU ze znalezieniem grobowców wandalskich na wrocławskim Zakrzowie, które wprowadzały Słowiańszyznę do Historii Powszechnej. Wówczas sprawę załatwił Radca Cesarski z Berlina, który KAZAŁ zakwalifikować OGRABIONE grobowce jako Germańskie i SKUĆ z katusza na zachodniej fasadzie Sukiennic DATĘ z portalu Budowy I Domu Kupców czyli Giełdy z czasów RZYMSKICH, który to okaleczony kartusz można oglądać. Grobowce Wandalskie były aneksem aneksji przez WANDALÓW, po łacinie Wenedów od Wenedy-Bydgoszczy, Samboru-Kijowa w roku 332. W Miliczu zebrał się wandalski sztab generalny, który wysłał żandarmów, którzy zamordowali młodego księcia za PRZYJĘCIE Poselstwa Rzymskiego i Darów, wobec czego Rzymianie z Kijowa UCIEKLI za Dunaj. Księcia z żoną i dziecięciem pochowano w HANIEBNYM grobowcu z Darami Rzymskimi. ZEPCHNIĘCIE stolicy Wczesnopiastowskiej Polski do Giecza-Bydlęcina eliminuje Polskę z KONKURENCYJNOŚCI wobec Niemiec. Różnica polegała tylko na tym, że Niemcy angażowali się we Włoszech a Polacy w CHINACH, z której to racji komuniści chińscy nasłali na nas TRUCICIELI i Bili Czołem przed tajnymi kontami izraelskimi. Największym wyczynem jurgieltników poznańskich było jednak Zgnojenie u CEGIELSKIEGO minireaktora URSZULA SIPIŃSKA.

Fri, 20 Sep 2019 20:15:18 EDT
Temat wariacki. Chopein cy cuś. https://www.youtube.com/watch?v=u4Gm9zDIcOI

Fri, 20 Sep 2019 20:08:04 EDT
Ameryka jest w punkcie bez powrotu. Lata gansterskiego życia zaczynają w końcu ją doganiać. Mimo to rozrabiają jak pijane zające. Jakiś amerykański generał zapowiedział że jak będzie trzeba zaatakują obwód Kalingradzki. Bo niby oni wiedzą jak to się robi. Sprzęt wojskowy pozostawia wiele do życzenia. Patrioty nie zadziałały w Arabi, albo zostały wyłączone aby MOSAD mógł przeprowadzi operację fałszywej flagi i zwalać winę na Iran. Oczywiście Polactwo beż IQ jest gotowe w swoim wasalstwie zniszczyć nasz kraj a żydki nie przestają judzić tych głupków na Rosjan. W praktyce wygląda to inaczej, banki w USA znowu są niewypłacalne jak w roku 2008 tyle tylko że teraz pożyczają 2 miliardy dziennie w zastaw dając wszystko co mająw porfolio czyli pożyczki na domy jak i na nieruchomości komercialne, swoich klijentów. Gotuje się wielki kryzys finansowy i chyba gorszy od tego z roku 2008. Będą chcieli utrzymać to z dala od świadomości opini publicznej i prawdziwy run on the banks zacznie się w po wyborach. https://www.youtube.com/watch?v=9pp5pKC66Qc Na razie stosują rabunek innych krajów poprzez swój Swift system,

Fri, 20 Sep 2019 19:58:24 EDT
Nie ma tzw. ruchów oddolnych. Przychodzi... . Fema.

Fri, 20 Sep 2019 19:34:30 EDT
Co nam TU master wstawiasz? Ten wywiód ze "Michalkiewiczem"??? Un JEST po złej stronie mocy. Od dawna. Gospodarzu. Daj se Pan. Spokój???

Fri, 20 Sep 2019 19:14:47 EDT
stary tekst, ale aktualny, warto przypomnieć prozachodnim zząbionym lemingom.

Fri, 20 Sep 2019 19:11:07 EDT
https://www.youtube.com/watch?v=LkJ6UBHlviw A i nos jest przyzwoity.1 2 3 4 5 Next »

Got a web page? Want to add this automatically updating news feed? Just copy and paste the code below into your HTML.