Feed URL:

Sun, 21 Jul 2019 9:47:24 EDT
<b>Jakież kanalie muszą w MSZ</b> w Warszawce okupować to ministerstwo. Pochodzenie "solidarnościowe" tłumaczy co nieco - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/ Polacy ! Czy macie w Warszawce dość latarni, aby rozdysponować na nich tę całą bandę zaprzańców i zdrajców, nie ważny czy żydowskich, czy po prostu Gojów szabasowych ? Oddaliśmy kraj w ręce band w rodzaju tego PO.PiSu demokracji, któremu sekundują zawodowi zbrodniarze z band SLD, PSL, SP i innych, jak też powoływanch przez służby na krótko do życia w rodzaju Palikokotek, Kukizków czy nowoczesnych oszusta Ptriego. Filia żydowskiego MSZ w Warszawce wydaje komunikaty, który co prawda nik na żwiecie nie bieże poważnie, ale szkodzi dobremu imieniu Polaków dalego więcej niż żydoskie oskarżenia o "antysemityzm"- Polacy nie mogą być antysemitami choćby dlatego, że żydowscy bandyci w Polsce nie są żadnymi Semitami, to są po prostu przestępcze oragnizacje, bandy, ich ważnym centrum jest bandycka cedntrala w Warszawie "Polin" https://bi.im-g.pl/im/81/df/13/z20839297V,Muzeum-Historii-Zydow-Polskich-Polin.jpg wystawiona na naszą hańbę, mająca nam co dziennie przypominać: <b>Polacy, jesteście dla żydostwa jedynie bydłem !</b> i to jedynie bydłem rzeźnym. To jest wieść, którą wam niesie ten PO.PiS demokracj .... SLD, ...

Sun, 21 Jul 2019 9:25:30 EDT
Przypuśćmy, że byli. No, ale po co drugi, trzeci, czwarty, etc. etc. raz? W pakiecie taniej? :-) Sądzę, że już niedługo technika tak pójdzie do przodu, że wreszcie człowiek stanie na Księżycu.

Sun, 21 Jul 2019 9:16:01 EDT
58. Sarmata Tak nawiasem to w PRL nie było żadnej transmisji z „pierwszego lądowania” tylko około godz. 22 wieczorem powiedzieli w TVP1 (był tylko 1 program), że wylądowali i tyle. Wiem bo pamiętam. To źle Pan pamięta! Była bezpośrednia transmisja około czwartej nad ranem. Byłem wtedy w wojsku i zerwano nas z łóżek, wysłano do sali telewizyjnej i oglądaliśmy to.

Sun, 21 Jul 2019 9:09:37 EDT
<b>"super-niewolnictwo"</b> @8, Mari czyli <b>totalne niewolnictwo</b> jest celem tego systemu, któremu miliony Polaków tak koniecznie chcieli pomóc w ramach wystawionej im atrapy NSZZ "S". Odwołuję się do mego postu - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/ który pewnie do dziś został pojęty przez co najwyżej 10% czytelników. Można więc śmiało przyjąć, że tępota to cecha narodowa Polaków inaczej wszelkie bohatery narodowe - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/ zaJąli by już dawno honorowe miejsce na warszawskich latarniach, zarówno Kaczyńscy jak Balecerowicze-Tuskie. Obserwuje ten portal Masruchy od pewnego czasu, polska tąpota raczej nie maleje, co najwyżej jakiś "Rozbłysk Słońca" się objawi, który co najwyżej zabkuje jakikolwiek dostęp do danach bankowych i płatności.

Sun, 21 Jul 2019 8:56:36 EDT
GDZIE BYL PIS GDY BRUTALNIE ROZPRAWIANO SIE Z PRZECIWNIKAMI MARSZU LGBT W BIALYMSTOKU???

Sun, 21 Jul 2019 8:54:49 EDT
Morawiecki podarował 20,2 mln PLN polskich pieniędzy bankowi J.P.Morgan by ten promował QWERTY! Otwórzcie oczy!

Sun, 21 Jul 2019 8:51:37 EDT
"Szef irańskiej dyplomacji zauważył, że Iran nie buduje polityki zagranicznej, „kierując się czyjąś ewentualną pomocą”, mając na myśli Rosję. Według jego słów Iran „nauczył się polegać na własnych siłach”." Tak. Wyć się chce, jak nisko upadliśmy. Do tematu. Jakie korzyści uzyskała Polaka i jakie straty poniosła na skutek tego oświadczenia? Bo może mamy do czynienia ze zdradą zwaną eufemistycznie "zdradą dyplomatyczną"?

Sun, 21 Jul 2019 8:49:07 EDT
Towarzysz 0 , każda gware Polska po wstawieniu ruskiego alfabetu można przerobić na Ukraińską:)) Ubrać potem tych ludzi w stroje ludowe I mamy Naród Ukraiński. Żydzi zawsze kradli , tak I Zydzi=Ukraińcy kradną gwary polskie, gwary Ruskie, które są Polskimi gwarami I głoszą, że to Ukraina. Każde normalne serce będzie szło tam gdzie koszula bo bliższa ciału a nie szlachecki język = Polski dziś, który jest elitarnym a nie gwara... PRL to wielkie oszustwo Masonskie, które czkawką odbija się na każdym kroku. Polska miała jak Kresy gwar jak gwiazd na niebie. Trzeba było zostawić każda I fax autonomię nawet dla najmniejszej. Wówczas była by Polska I Rodziny a nie Socjalistyczny Chloporobotnik udający szlachcica. Zrujnowano Lad Naturalny , hierarchię tak jak na zachodzie I mamy to co dziś w Anglii - człowieka bez korzeni, bez własnej małej regionalnej kultury, każdy Anglik jest dziś Szlachcicem Angielskim a gwary imię kultury ...ich brak, tego sedna wypełniają obce nacje, które już za 30 lat przejmą Anglię, która będzie czarna oraz Muzułmańska I trochę Hinduska...A za tym Żydowska. Jaka będzie Polska? Ukro-Zydowska, bo zlikwidowano wiejską regionalną kulturę z jej pięknymi polskimi = ruskimi = prasowymi wschodnimi czy zachodnimi gwarami.

Sun, 21 Jul 2019 8:45:56 EDT
Noo taaaak p.Kojak ! A moze ma pan jakies antydotium na TO co sie wyprawia w MS Zagranicznych Polin?

Sun, 21 Jul 2019 8:39:56 EDT
"Odnośnie falowania. Akurat bawię się teleskopem ( lustro 30 cm ) . Są dni, kiedy nie da się obserwować z powodu falowania. Ale faluje cały obraz Księżyca. Gwiazdy zaś migoczą jak oszalałe. Ale gdy tylko temperatury są stabilne, obraz jest jak żyleta i bez falowania a gwiazdy jak igiełki." https://www.meteoblue.com/pl/pogoda/outdoorsports/seeing/warszawa_polska_756135

1 2 3 4 5 Next »

Got a web page? Want to add this automatically updating news feed? Just copy and paste the code below into your HTML.