Feed URL:

Wed, 20 Mar 2019 12:19:26 EDT
Jeżeli apel nie jest prowokacją hakerów na stronie Michalkiewicza, to stracił bardzo dużo w moich oczach. Gość ma 71 lat, to niech wynajmuje mieszkanie, zarabiał i nadal zarabia z publicystyki całe życie, to środki posiada na wynajem. Żebranie o wsparcie na wykup mieszkania, to chwyt bardzo niskich lotów.

Wed, 20 Mar 2019 12:18:57 EDT
Pan Kahel juz wspomnial, jak nie marsz to startegiczny lot ... https://politykapolska.eu/2019/03/18/usa-przerzucily-do-europy-eskadre-bombowcow-strategicznych-b-52/ przy czym wystarczy ze sie za jankeski zlom placi w dularach, i za poklepanie po pleckach lub podpisy na stojaco glowy niby panstwa Dudy przy biurku Trumpa, z merdajacym usmiechem "wiejskiego medrca i prawnika", no medrzec po bolku, prawnik po talmudzie.. https://kresy.pl/wydarzenia/dgp-rekordowe-wydatki-na-sprzet-wojskowy-wiekszosc-pieniedzy-plynie-do-usa/?fbclid=IwAR1Oekznqh2Mp7qk7z7sSlXF3dnC_kTZLOGZmUe1bcUR0kG7B8haIbflk-A Wracajac do sytuacji sprzed 1939 roku, zaden bank nawet koalicyjny w Londynie nie chcial dac Polsce kredytu na sfinalizowanie silnikow do samolotow bombowych PZL 37 Los lub na licencje Rolls Royca, lub lodzi podwodnych klasy Orzel, ten ostani za chmiel z Polski dla Hollandii byl finalizowany nietypowo bartelem towarowym. Nawet nowczesna jak na tamte czasy linie produkcyjna pistoletu VIS-a wywieziono do Austrii, czyli do Rzeszy po klesce wrzesniowej, to o jakim kondemie polsko niemieckim jest mowa, jak scenariusz wojny byl przez kogo innego ukladany i mial miec inny przebieg, lub gdybania.


Wed, 20 Mar 2019 12:17:10 EDT
Trudno uwierzyć w sprawiedliwość bożą, jeżeli taki łajdak jak Pilsudski vel Selman został zbawiony - za całe zło, do którego świadomie dopuścił.

Wed, 20 Mar 2019 12:16:55 EDT
Stalin i Beria to najwięksi mordercy czasów nowożytnych. Żydy z NKWD nie liczyły się z ludzkim życiem, rewolucja pozerała swoje dzieci, gdy Niemcy zbliżali się do Moskwy zaczęto stosować ogień zaporowy, posyłając młodych na bezmyślną śmierć, za nimi stali żydowscy enkawudziści z karabinami maszynowymi i nie można było zrobić kroku w tył. Nie mieli mądrych dowódców którzy by używali taktyki czy zasadzek, oni z życiem ludzkim nigdy się nie liczyli. Jest dużo dobrych rosyjskich filmów, kręconych obecnie ukazujących ten horor.

Wed, 20 Mar 2019 12:14:52 EDT
Ad19 Krzysztof M "Norma – normalny. Zboczony – odstający od normy." No to niedlugo bialy, heteroseksualny chrzescijanin bedzie "zboczony".... a moze juz jest!

Wed, 20 Mar 2019 12:12:15 EDT
Ten apel na końcu, to jakiś żart? Nieprawdopodobne!

Wed, 20 Mar 2019 12:07:32 EDT
Re.57. Muszę przyznać, Panie Wacławie, że ze mną było dokładnie tak samo. Z zagranicznych podobał mi się Presley i z country, Johnny Cash, którego jeszcze do tej pory dość często słucham. A reszta to tylko Polska(nie wszystko jak leci) i kraje najbliższe - z wyłączeniem Szwabii - oczywiście.:-))) Byłem od dość młodych lat miłośnikiem muzyki klasycznej i tak już pozostało.

Wed, 20 Mar 2019 12:02:46 EDT
Chore państwo. Tak - z punktu widzenia matematyki - wygląda pierwsza pochodna bolszewii po czasie (30 lat).

Wed, 20 Mar 2019 11:54:55 EDT
Ja często miewam sny o tych co ich znam i lada moment odejdą, wiem nawet co im się stanie. Rozmawiam z nimi i spotkania są przyjemne wszyscy akceptują co przyniosło im życie. Życie to znacznie więcej niż przyziemny materializm, ideologie, czy prymitywna żydowska demoralizacja, chciwość i próby zniszczenia tego co stworzył Bóg czyli naszych dusz. Obawiam się że wyznawcy Lucyfera to bezduszni ludzie.

1 2 3 4 5 Next »

Got a web page? Want to add this automatically updating news feed? Just copy and paste the code below into your HTML.