Feed URL:

Sun, 20 Jan 2019 17:26:38 EST
Nic w życiu społecznym nie jest zagwarantowane. Zwłaszcza wpływ pieniędzy na cokolwiek. Pieniądze jednak pozwalają zwiększyć szansę powodzenia. Plus pochodzenie społeczne, walory osobiste (np. zdolność do mówienia dużo, szybki i głośno), i pewnie jeszcze sporo czynników, o których nie chce się Piwowarowi myśleć, bo aktualnie sam niedomaga i ma czas na stukanie w klawiaturę. Nazwać to chorobą to byłby eufemizm, po prostu przeziębił sie usiłując naprawić maszynę do odwalania śniegu. Ale czuje się jak pies w studni. Nie jest jednak chory bo biedny, ale bo głupi. I jeszcze jeśli wplączemy do naszych dywagacji pana Boga, to wyjdzie nam cokolwiek, a Jemu na pewno to się nie spodoba. Piwowar z powodu statusu emeryta jest osobą niebogatą... oj, chyba to daleko idące uproszczenie, bo tu należy się ugryźć w klawiaturę, jako że Piwowar właściwie jest bardzo bogaty: ma wciąż jeszcze piękną Żonę, która jest zarazem jego najlepszym i sprawdzonym przyjacielem od daty 10-ciu lat przed postanowieniem o ślubie, ma dwójkę dzieci ładnych, mądrych,dobrych i uzdolnionych i ma dwie małe wnuczki. Tak że mówić o ubóstwie Piwowar właściwie nie może, bo to byłby grzech wobec Opatrzności. Utrzymywanie w stanie gotowości arsenału, którego nie powstydziłby się nawet Rysio (nb. gdzie jest Rysio?) wcale nie gwarantuje Piwowarowi utrzymanie owego stanu posiadania, ale wydatnie zmniejsza groźbę jego utraty. W połączeniu oczywiście z bardzo ważną cechą charakteru, utworzoną i rozwijaną przez lata, mianowicie przygotowania mentalnego na pociągnięcie tego małego wichajstra na dole sprzętu w przypadku zagrożenia. (może to i metafora, ale niezupełnie). A pieniądze? Kto powiedział, że pieniądze są potrzebne do bogactwa? Pieniądze dziś mogą być, a jutro ich nie ma. (ciekawe jak teraz hakerzy wykorzystają owe dane do identyfikacji Piwowara i złośliwego mu zaszkodzenia)

Sun, 20 Jan 2019 17:23:32 EST
Szanowny Panie Gajowy, serdecznie dziękuję :) wiem, że chrześcijanie bezinteresownie powinni sobie pomagać, ale za możliwość umieszczenia ankiety i jeszcze wypowiedź, muszę jakoś się odwdzięczyć :) mail Pan zna :) Niestety na Gajówce też nie mogę wszystkiego pisać, ale powiem tylko, że nie wszyscy naukowcy polscy są zapadofilami i naiwniakami. Polecam szczególnie S. Bielenia i A. Wierzbickiego książki. No De Lazari ale tylko te z lat 90-tych bo potem stał się koniunkturalistą.

Sun, 20 Jan 2019 17:18:11 EST
W mediach społecznościowych pojawiła się szokująca grafika, która przedstawia nóż z rękojeścią przypominającą profil twarzy Jarosława Kaczyńskiego. Grafika została udostępniona m.in. przez wicedyrektora Muzeum Warszawy ds. merytorycznych, a wcześniej pracownika Muzeum Powstania Warszawskiego, Jarosława Trybusia. https://s.tvp.pl/images2/b/4/f/uid_b4f362692da2c8774afdc7fdfacc9c761548001492157_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg https://www.tvp.info/40938594/skandaliczna-grafika-krazy-po-sieci-udostepnil-ja-min-wicedyrektor-muzeum-warszawy

Sun, 20 Jan 2019 17:17:09 EST
Re Ankieta Pani Woźnej: Zwracam Szanownemu Zgromadzeniu uwagę, ze celem ankiety NIE JEST dowiedzeć się czegokolwiek o Czeczenii i Czeczenach - ale dowiedzieć się, co ludzie o niej wiedzą. Czy widzicie tę wielką rożnicę?

Sun, 20 Jan 2019 17:16:28 EST
Jaki tam wstrętny? Wstrętny bym był jakbym napisał, że Richard jest Polakiem.

Sun, 20 Jan 2019 17:14:25 EST
no ale dzisaj to 5 letnie dzieci bbiegaja po ulicy i bawia sie smartfonami w agencikow nagrywjac wszystko na kamerce. ja tez postaralem sie i wypelnilem ankiete, a o czeczecni rozmawialem z rosjanmi z fedarnych wojsk, pisali ze jeden z razanskich pulkow zmotoryzowanch mysla ze to bedzie jak w Czechoslowacji w 1968, a tam czekal na nich przykra niespodzianka swietnie urbrojona w granatniki obrona czeczenska. Pare linkow dostalem od rosjanina w mundurze po znajomosci. Poza tym czeczeni to goralski narod i tak sobie latwo nie daja w kasze dmuchac, zreszta beskidzcy gorale ten sam gorski lud, przyzwyczajony do trudnych warunkow.


Sun, 20 Jan 2019 17:07:12 EST
W Meksyku jest dużo prowizorki, ludzie często się podłączają do rurociągów POMEX-u przesyłających benzynę. To efekt takiej kradzieży. Po tym wypadku będzie więcej inspekcji.

Sun, 20 Jan 2019 17:04:10 EST
To jest przegięcie (213), Panie Reversie. Nie ma Pan usprawiedliwienia. Kobieta się przynajmniej stara, i w dodatku jasno mówi o co.

Sun, 20 Jan 2019 17:01:08 EST
Rozumiem jednakże obawy niektórych osób dot. ankiet. Nie atakuję więc Pana Panie Revers mimo, że Pan to zrobił.

1 2 3 4 5 Next »

Got a web page? Want to add this automatically updating news feed? Just copy and paste the code below into your HTML.